• Süpervitrin
Estrogenolit HapEstrogenolit Hap ve Estrogenolit Damla
Radisone - Radyasyon Koruyucu Sticker (1 Adet)
İlan No : #00654157
29 TL
İlan Tarihi :
Marka
Aksesuar
Seri
Sticker
Tipi
Sticker

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adı Soyadı :
Radisone Sticker
Puan Ver :
Telefon (Cep) :
0(546) 810 0864
Kullanıcı Puanı :
% 0 Olumlu
İşlem Sayısı :
0
Üye Durumu :
Offline !
Estrogenolit Hapı ve Estrogenolit DamlasıEstrogenolit Hapı ve Estrogenolit Damlası

İLAN AÇIKLAMASI

 

 

 

 

ELEKTRONİK ÜRÜNLER RADYASYON YAYIYOR

Elektromanyetik Radyasyon Yayan Ev AletleriHayatımızın her alanında yaygın olarak kullanmakta olduğumuz elektrikli ve elektronik aygıtların vücudumuz üzerinde olumsuz etkilere neden olduğu değişik çevrelerce dile getirilmektedir. AC motorlar, dijital bilgisayarlar, hesap makineleri, yazıcılar, modemler, dijital devreler, cep telefonları ve yüksek gerilim hatları gibi birçok aygıt ve tesisatın neden olduğu elektrik ve elektromanyetik alanların insan vücudu üzerindeki olumsuz etkilerinin azaltılması veya tamamen ortadan kaldırılmasını sağlayacak yani kalkanlama etkisi olan Radisone Radyasyon Önleyici Sticker'a olan ihtiyaç artmaktadır. Dünya sağlık örgütü WHO verilerine göre evlerde kullanılan bazı elektrikli alet ve elektronik cihazların neden olduğu elektrik alan şiddetleri, elektrik iletim hatlarının hemen yanında (10kV/m) gibi yüksek değerlere ulaşmaktadır. Evsel kullanım cihazları için 30 cm mesafede çok daha yüksek seviyelere çıkmaktadır. Veriler dikkate alındığında günlük hayatta çevremizde bulunan pek çok cihazın sağlığımız üzerinde tehdit oluşturduğu görülmektedir. Radyasyondan Korunmak Elektromanyetik alanların vücudumuz üzerindeki etkilerini azaltmak , çocuklarımızı korumak ve onlara daha doğal bir yaşama hakkı sağlamak içinRadisone Radyasyon Önleyici Sticker özel yapısı ve teknolojisi ile geliştirilmiş, yapılan tüm testlerde yüksek performans göstererek radyasyonu %99'a kadar absorbe etmeyi başarmıştır. RADYASYON'DAN KORUNMAK İÇİN

Radisone Radyasyon Önleyici Sticker'ın etkisi dünya genelinde kanıtlanmıştır. Radyasyondan korunmada en etkili ve en pratik yöntem olarak kabul görmektedir. Radyasyondan korunmak için ABD ve AB ülkelerinde özellikle Almanya, Fransa ve İngiltere'de olmak üzere en çok kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Dünya genelinde birçok sağlık kurumu tarafından onaylanan ve tavsiye edilen Radisone Türkiye'de de onaylı ve patentli bir üründür.

Elektromanyetik Radyasyon Nedir? İnsan Vücudu Üzerinde Etkileri Cep Telefonları ve Zararları Radyasyon Yayan Ev Aletleri Radyasyondan Korunma Kaynaklar ve Makaleler

Radisone Radyasyon Önleyici Stickerradyasyonun kutuplaşmasını algılayarak polarizasyon ile radyasyonun Kozmik Elektromanyetik Arka Planını yok eder. İçeriğinde bulunan sıvı ilk halli hammaddeler radyasyon bulunan ortamda katı hale geçer. Elektromanyetik dalgaları algıladığı takdirde havada küçük parçacıklar halinde dağılarak radyasyonun etkisi ile ortama yayılan elektromanyetik dalgaları absorbe eder. Malzemelerin karışımı NANO teknoloji ile üretildiğinden havada dağılan zararlı olarak algıladığı parçacık atomun yapısını kendi bünyesine emip çekirdeğinin yapısını bozar. Sizi ve sevdiklerinizi radyasyon ve zararlı etkilerinden korur.

 

     

NOT : Haftaiçi 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün üretsiz olarak adresinize gönderilmektedir. Cuma günleri 15:00 'dan sonra ve Cumartesi - Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi kargolanır. Ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilir.


Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

53380

BENZER İLANLAR

ETİKET BULUTU

Radisone - Radyasyon Koruyucu Sticker (1 Adet)
İlan No : #00654157
Estrogenolit HapEstrogenolit Hap ve Estrogenolit Damla

YORUMLAR