Nasıl çalışır?

Türkiye’nin Freelancer Vitrini!

En yetenekli Freelancer’lar

Alıcılar

Yeni web sayfanız için bir logoya mı ihtiyacınız var? Veya şirketiniz için bir tanıtım videosu yaptırmak mı istiyorsunuz? Grafik tasarımdan internet reklamcılığına, çeviri işlerinizden yazılım ve teknoloji işlerinize varıncaya kadar aradıklarınız için doğru yerdesiniz!

1. İhtiyaç duyduğunuz hizmeti bulun

İhtiyacınıza en uygun çözümü bulmak için ilanları, fiyatları, satıcıları ve teslimat sürelerini karşılaştırın. Freelancerların aldığı yorum ve puanları gözlemleyin. Gerekirse onlarla direk iletişime de geçebilirsiniz.

2. Detaylara dikkat edin

Freelancerların beklediğiniz kalitede ve düşüncede bir çalışma sunabilmesi için detaylara dikkat edin. Projeniz ile ilgili olabildiğince detaylı bilgi aktarmaya çalışın. Siz satın aldığınız hizmeti onaylayana kadar ödemeniz havuz hesapta tutulur.

3. İletişimde kalın

Freelancerlarımız ile mesajlaşma ve sohbet aracılığı ile iletişimde kalın. Gerekirse onlara örnek dosyalar ve geri bildirimlerde bulunun. Freelancer ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü üretecektir.

4. Aldığınız hizmeti onaylayın

Gerçekleştirilen işlemden memnun olduğunuzda işlemi tamamlandı olarak işaretleyebilirsiniz. Böylece ödeme satıcının hesabına aktarılacaktır. Diğer kullanıcılara da yol göstermek için freelancer için puan verebilir ve yorum yapabilirsiniz.


Satıcılar

Süpervitrin size bilgi, yetenek ve hobilerinizi kalıcı bir gelir kaynağına dönüştürmenizi sağlar. En çok sevdiğiniz şey yaparken, kazanç elde edebilirsiniz.

1. Bir ilan oluşturun

Becerinize, yeteneklerinize, sunduğunuz hizmete uygun olarak bir ilan girişi yapın. Kullanıcıların sattığını hizmeti tam olarak anlaması adına olabildiğince açıklayıcı olun.

2. İletişim kurun

Müşteri taleplerine ve özel teklif taleplerine olabildiğince hızlı ve açıklayıcı cevap vermeye çalışın. İyi ve hızlı sağlanan bir iletişim satışlarınızı arttırmanın ve gelirinizi yükseltmenin en temel şartıdır.

3. Build your reputation

Kullanıcılara karşı anlayışlı ve duyarlı bir tutum ile yaklaştığınızdan emin olun. Çalışmanızdan memnun kalan bir kullanıcı size mutlaka arkadaşlarına da önerecektir.

Aramızda değil misin?