Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Hakkımızda
2005 yılında kurulan Supervitrin.com, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Firmamız; başta elektronik, kozmetik, gıda takviyesi, solüsyon ve yeme-içme olmak üzere bir çok alanda faaliyet göstermektedir. Supervitrin ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra teknoloji ve tarım ve bitkisel üretimler alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir.

Süpervitrin’in ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan Supervitrin, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Supervitrin Kurumsal Sosyal Sorumluluk Stratejisi; yürüttüğü projelerle, toplumun refah düzeyini geliştirmek ve gelişimin ekonomik, kültürel, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

Supervitrin, tüm çalışanları ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün hizmet, yüksek marka kalitesi sunmaktadır. Supervitrin, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Supervitrin, özellikle elektronik, kozmetik ve gıda takviyeleri sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Supervitrin, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da saygın markalar yaratarak yoluna devam etmektedir.

Supervitrin tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır.

Supervitrin, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Dünyanın öncü, küresel şirketleriyle ortaklıklara imza atan Supervitrin, gerek yurt içindeki gerekse yurt dışındaki yatırımlarını artırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda, Supervitrin’in hizmet verdiği sektörlerdeki bölgesel lider olma vizyonun da önemli bir göstergesidir.

Hizmet verdiği tüm ana iş kollarında, uluslararası, güçlü işbirlikleri ile yoluna devam eden Supervitrin, 36 ülkeden, dünya standartlarında 13 marka disbritörlüğü ile çalışmalarına devam etmektedir.

İletişim: 0(555) 222 0 200

Adres: İstiklal Mahallesi Duru Sokak No:6/1 Odunpazarı – Eskişehir

2005® Supervitrin.com – Türkiye’nin alışveriş vitrini.

Neden Biz?

Hızlı Teslimat

14:30'a kadar verilen tüm siparişlerini aynı gün kargolanır.

Ücret İade Garantisi

Sorunsuz ücret iade ve değişim garantisi vardır.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Müşteri destek hattımızda dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

0
+
Bin Ziyaretçi
0
+
Bin Üye
0
Saat
Canlı Destek
0
+
Günlük Kargo
0
%
Kullanıcı Memnuniyeti