Hakkımızda

1. Supervitrin.com

2006 senesinde kurulan Supervitrin.com, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

2. Şirketimiz

Şirketimiz; öncelikle elektronik, kozmetik, gıda takviyesi, solüsyon ve yeme-içme olmak üzere bir çok alanda faaliyet göstermektedir. 2018 senesinde şirketimizin bünyesine kattığımız Süpervitrin ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra teknoloji ve e-ticaret alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir. Süpervitrin’in ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan Süpervitrin, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Süpervitrin Kurumsal Sosyal Sorumluluk Stratejisi; yürüttüğü projelerle, toplumun refah düzeyini geliştirmek ve gelişimin ekonomik, kültürel, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilirliğini sağlamaktır

3. Marka Kalitesi

Süpervitrin, tüm çalışanları ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün hizmet, yüksek marka kalitesi sunmaktadır. Süpervitrin, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Süpervitrin, özellikle e-ticaret alanında lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

4. Müşteri Memnuniyeti

Süpervitrin, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da saygın markalar ve projeler yaratarak yoluna devam etmektedir. Süpervitrin tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır.

Süpervitrin, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir. Dünyanın öncü, küresel şirketleriyle ortaklıklara imza atan Süpervitrin, gerek yurt içindeki gerekse yurt dışındaki yatırımlarını artırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda, Süpervitrin’in hizmet verdiği sektörlerdeki lider olma vizyonun da önemli bir göstergesidir. Hizmet verdiği tüm ana iş kollarında, uluslararası, güçlü işbirlikleri ile yoluna devam eden Süpervitrin, 36 ülkeden, dünya standartlarında 13 marka disbritörlüğü ile çalışmalarına devam etmekte olan İlim A.Ş. tarafından 2018 senesinde satın alınmıştır.

5. Son Söz

Supervitrin.com internet üzerinden ilan ve güvenli alışveriş sitesi olarak 2006 yılından bu güne sizlerle beraber kendini geliştirerek ticaret hayatındaki yerini almıştır. Elektronik ticaret ve ilan sitesi olarak yayın hayatına başlayan Supervitrin, kullanıcı memnuniyetini ön planda tutarak kurumsallaşma yönünde yaptığı yoğun çalışmaları neticelerini vermiş ve Türkiye’nin en güvenilir ilan ve alışveriş sitelerinden biri olmayı başarmıştır. Bu gelişimimize katkısı büyük olan iş ortağı kuruluşlarımız, teknoloji ve haklı istekleri olan siz kullanıcılarımızın memnuniyetini almak için çalışmalarına tüm hızı ile devam etmektedir. Bu vitrinde herkesin yerini alması dileğiyle….

6. İletişim

Adres : İstiklal Mh. Duru Sk. No:6/1 Odunpazarı / ESKİŞEHİR
Telefon : 0(212) 909 19 51 – 0(212) 909 04 50
2006® Supervitrin.com – Türkiye’nin En Yetenekli Freelancer Vitrini.